advertise

درباره ما

درباره ما

شرکت مروا مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق ۲۲ سال گذشته ( از سال ۷۸ ) و همکاری با کمپانی های معتبر اروپایی، بهره گیری از ماشین آلات تخصصی صنعت دوخت و در اختیار داشتن پرسنل مجرب در بخش های برش،دوخت،آرایش کار، کدینگ و بسته بندی- و همچنین استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته ، جایگاه خود را در حوزه تولید لباس زیر زنانه در طرح های فانتزی و سنتی ارتقا دهد؛
از این رو تولیدی مروا توانسته با جذب همکاری بیش از ۱۰۰ نماینده فعال در اقصی نقاط ایران و با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش که شامل ۶ ماه ضمانت دوخت،رنگ پارچه،فنر کار - اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت بنماید.
هدف مروا جلب رضایت همکاران و مشتریان گرامی می باشد.

نحوه شستن صحیح لباس زیر

فواید پوشیدن لباس زیر

تفاوت کاپ ها

اهداف ما

مُروا با بکارگیری جدیدترین سیستم‌های صنعتی و پیاده‌سازی پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها در تولید پوشاک، در پی دستیابی به اهداف جدید و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های گسترده تولیدی و بازرگانی در آینده است.
پایه‌گذاری شیوه نوین مشتری مداری علمی در صنعت پوشاک و حفظ ارتباط مستمر از طریق ارسال کاتالوگ‌های فصلی، و هدایا تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های مُروا برای تکریم و برآوردن خواسته‌های خریداران است.
مُروا مشتریان خود را شرکاء تجاری خود قلمداد می کند و معتقد است رکن و پایه وجودی آن براساس اعتماد و باور مشتریانش می باشد، بدین لحاظ مشتری را مهمترین ناظر بر تولیدات و خدمات خود می داند و بر این باور است که بزرگان هر صنعتی بیش از سرمایه مالی نیاز به سرمایه حمایتی هواداران خود دارند.
امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود در عرصه لباس زیر بانوان گامی مثبت درجهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت سانی روزافزون بر دارد.